BALDESSARINI

معرفی برند Baldessarini

 برند آلمانی Baldessarini (بالدسارینی) در سال 1993 به وسیله آقای Werner Baldessarini در متزینگن آلمان راه اندازی شد.

Baldessarini (بالدسارینی) - فروشگاه اینترنتی وینسلو

 ورنر یک اتریشی- آلمانی بود که در سال 1945 در اتریش متولد شد. وی فعالیت‌های تجاری خود را با خرده‌فروشی آغاز کرد و در نهایت به دلیل علاقه زیادش به مد موفق شد به کمپانی هوگوباس وارد شود و به عنوان طراح ارشد در آن مجموعه فعالیت کند. طی این مدت توانست افتخارات زیادی کسب کند از جمله دریافت جایزه مشهور "مایکل" برای طراحی لباس‌های مردانه و ایده‌های خلاقانه خود  بالدسارینی عموما یک طراح لباس مردانه است که اولین مجموعه خود را در سال 1994 معرفی و عرضه کرد.

Baldessarini (بالدسارینی) - فروشگاه اینترنتی وینسلو

 سال 1998 همزمان بود با رسیدن بالدسارینی به ریاست کمپانی هوگوباس و پس از پیشرفت برند شخصی Baldessarini او یکی از اعضای هیئت مدیره هوگوباس گشت. در این زمان بالدسارینی تصمیم به راه اندازی خط تولید عطر و ادکلن مردانه با شعار "جدایی مردان از پسران" گرفت. عطر جدید بالدسارینی توانست جایزه fifiawards را در دو بخش بهترین عطر و بهترین شیشه تصاحب کند. این نخستین بار بود که این جایزه به عطری آلمانی می‌رسید. سال بعد نیز موفق به دریافت fifiawards برای بهترین بسته بندی و تبلیغات شد.

Baldessarini (بالدسارینی) - فروشگاه اینترنتی وینسلو

 در سال 2005 بالدسارینی زیر مجموعه هوگوباس شد اما در سال 2007 به کمپانی Ahlers AG فروخته شد با این حال بالدسارینی همچنان به عنوان مدیر و طراح ارشد این برند فعالیت می‌نماید. در حال حاضر علاوه بر پوشاک مردانه و عطر و ادکلن، شاهد تولید انواع جواهرات، کیف و کفش و لوازم جانبی مردانه از برند محبوب Baldessarini هستیم.