0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
نحوه ارسال کالا

روشهای ارسال سفارش

سفارشات در شهر تهران توسط بخش لجستیک وینسلو ارسال می گردد و مشتریان می توانند از بین دو روش ارسال پیشنهادی یکی را انتخاب نمایند.

در سایر استان ها غیر از استان تهران، سفارش ها از سهطریق :

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران

تیپاکس

باربری

ارسال می گردند. کاربران می توانند از بین روشهای ارسال ممکن، یک روش را به دلخواه انتخاب نمایند. انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می باشد.

هزینه ارسال

هزینه ارسال کالاها بر اساس روش ارسال انتخابی، حجم و وزن کالاهای سفارش داده شده و مسافت تا شهر مقصد، بصورت مکانیزه توسط سیستم محاسبه می گردد.

مدت زمان تحویل سفارش ها سفارش های شهر تهران:

مدت زمان تحویل کالاها در شهر تهران بر اساس روش انتخابی ، کمتر از 4 ساعت در روش ارسال فوری ، حداکثر 24 ساعت برای ارسال عادی می باشد.

زمان تحویل سفارش های ارسالی شهر تهران در یک بازه زمانی با مشتریان هماهنگ خواهد شد، مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند، در غیراینصورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می باشد.

سفارش های ارسال شده توسط پست، تیپاکس و باربری:

سفارش هایی که قرار است از طریق پست، تیپاکس یا باربری ارسال گردند، در صورتیکه قبل از ساعت 12 نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست یا باربری خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید. شرکت پست و باربری نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً 24 تا 72 ساعت کاری بعد کالا را به مقصد خواهند رساند.