معجزه لاغری شما با آب کرفس!

  • گروه مقاله: پزشکی سلامت

  • #
  • like
معجزه آب کرفس برای کاهش وزن
 آب کرفس، مانندکرفس، دارای کالری بسیار کمی است ، جالب است بدانید این منبع غذایی که سرشار از فیبر است در هر 1/2 1 فنجان آب کرفس تنها 16 کالری و کمتر از یک گرم پروتئین و تنها 0.17 گرم چربی دارد .
همانطور که همه ما میدانیم بدن ما به فیبر احتیاج دارد و معمولا این فیبر را از طریق خوردن و نوشیدن آب میوه ها و سبزیجات مختلف تامین میکنیم به ما توصیه شده است که برای تامین فیبر مورد نیازمان روزانه 2 تا 3 وعده سبزیجات مصرف کنیم که این نیاز را میتوانیم با خوردن آب کرفس تامین کنیم.

حال سوال اساسی آن است که چطور از آب کرفس در رژیم کاهش وزن خود استفاده نماییم ؟
 پاسخ ، جایگزینی آب کرفس به جای نوشیدنی ها پرکالری است . فرض کنیم که شما روزانه یک نوشیدنی مانند سودای آب انگور مینوشید. یک وعده 12 انسی سودای انگور، دارای 160 کالری است و با جایگزینی آب کرفس به جای سودای انگور می توانید از حداقل جذب 4500 کالری در ماه جلوگیری و حدود 1 الی 1.5 کیلو وزن کم نمایید.
توصیه کارشناسان وینسلو : اضافه وزن میتواند بر کارکرد بسیاری از سیستم های بدن از جمله قلب ، دستگاه گوارش تاثیرات منفی بگذرد و سلامت عمومی شما را با تهدید مواجه نماید بنابراین توصیه میشود که حتما با استفاده از برنامه ریزی تغذیه زیر نظر یک پزشک متخصص و افزایش فعالیت فیزیکی اقدام به کاهش وزن خود نماید و همواره از تهیه قرص ها یا دارو های لاغری بدون هماهنگی با پزشک متخصص خودداری فرمایید ضمنا استفاده از یک ترازوی دیجیتال در منزل میتواند به شما جهت کنترل روند کاهش وزن کمک نماید.
وینسلو عرضه کننده انواع ترازوی دیجیتال با قیمت مناسب و تضمین کیفیت کالا است.
  
www.vinselo.com
اشتراک گذاری در شبکه های مجازی
تعداد بازدید: 952