0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید

B.Well

 گروهی از پزشکان انگلیسی در سال 2004 بنیان گذاری شرکت B.Well را انجام دادند و هدف این گروه تولید دستگاه های پزشکی مقرون به صرفه با کیفیت بالا بوده است. با دنبال کردن این فلسفه شرکت B.Well توانسته است با ارائه محصولات با کیفیت عالی و قیمت مناسب اعتماد شماری از خانواده های اروپایی را به خود جلب کند. بیشتر دستگاه های پزشکی ارائه B.Well مصرف خانگی دارد . نمونه این وسایل شامل دستگاه های فشار خون , نبولایزر , دماسنج است. 

این دستگاه ها برای اطفال تا بزرگسال طراحی شده است . . در سال 2010 محصولات این شرکت در بیشتر از 11 کشور اروپایی حضور دارد . در سال 2011 بخاطر دسترسی بیشتر و مدیریت بهتر برای توزیع موثرمحصولات در اروپا مرکز این شرکت به سوئیس منتقل شد. علت انتخاب کشور سوئیس به دلیل مرکزیت آن کشور و دسترسی به متخصصان و پزشکان مجرب سوئیسی برای طراحی بهتر کالاهای پزشکی می باشد که خود این باعث تولید محصولات بهتر با راندمان و کیفیت بیشتر شده است . 

در سال 2016 شرکت B.Well طی یک قرارداد نمایندگی انحصاری خود را به شرکت رازان طب آپادانا در ایران تنفیذ کرد.

. شرکت رازان طب آپادانا که طی 50سال سابقه فروش لوازم پزشکی در ایران همواره از عرضه کننده بهترین محصولات پزشکی خانوادگی بوده است با گرفتن این نمایندگی قدمی دیگر در عرضه و ارائه محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب برداشته است.

ادامه مطلب