0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
مدت زمان تحویل

روشهای ارسال سفارش

سفارشات نهایی شده در شهر تهران صرفا توسط ناوگان وینسلو ارسال می گردد و مشتریان می توانند از بین روش ارسال فوری و ارسال عادی، یکی را انتخاب نمایند (لازم به توضیح است که ارسال فوری حداکثر 4 ساعت پس از نهایی کردن سفارش بدست مشتریان محترم می رسد و ارسال عادی از زمان ثبت و نهایی کردن سفارش به مدت یک روز کاری در بازه زمانی مشخص شده توسط کاربر ارسال می گردد) .

در شهرهای مجاور شهر تهران، سفارش ها با هماهنگی کارشناس مربوطه می تواند توسط ناوگان ارسال وینسلو بعد از نهایی کردن سفارش به دست مشتریان محترم برسد . در غیر این صورت کالای خریداری شده توسط شرکت پست یا تیپاکس ارسال می گردد.

در سایر استان ها غیر از استان تهران، سفارش ها از سه طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، تیپاکس و باربری ارسال می گردند.

مشتریان می توانند در مرحله ثبت سفارش از بین روشهای ارسال ممکن، یک روش را به دلخواه انتخاب نمایند. انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می باشد.

مدت زمان تحویل سفارش

سفارش های شهر تهران: مدت زمان تحویل کالاها در شهر تهران در روش ارسال فوری در کمتر از 4 ساعت پس از نهایی کردن سفارش و در روش ارسال عادی یک روز کاری پس از نهایی کردن سفارش طبق بازه زمانی انتخاب شده توسط مشتری می باشد.

مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند، در غیراینصورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می باشد.

سفارش های ارسال شده توسط پست و باربری:سفارش هایی که قرار است از طریق پست یا باربری ارسال گردند، در صورتیکه قبل از ساعت 11 صبح نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست یا باربری خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید. شرکت پست و باربری نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً 1 تا 3 روز کاری بعد کالا را به مقصد خواهند رساند.