تضمین بهترین قیمت

تضمین خرید با بهترین قیمت

 ارائه بهترین قیمت
اصول قیمت گذاری در فروشگاه اینترنتی وینسلو مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. هیچ متغیری برای موفقیت یک کسب و کار، بالاتر از میزان رضایت مشتریان نمی باشد، از این رو سعی کرده ایم با بالا بردن میزان بهره وری و کارایی فروشگاه، کاهش هزینه های تبلیغات، سود خود را تا حد ممکن کاهش داده و در کنار ارائه خدمات بیشتر و بهتر، رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب نماییم .
فروشگاه اینترنتی وینسلو همواره یکی از مزیت های خود نسبت به سایر فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه های سطح شهر را ارائه بهترین قیمت ها می داند، از این رو برای ایجاد اطمینان خاطر مضاعف مشتریان، 2 روز تضمین قیمتی برای کالاهای خریداری شده ارائه نموده که بر اساس آن، چنانچه مشتری طی مدت زمان ذکر شده اعلام نماید فروشگاه معتبر دیگری کالا را با قیمتی کمتر عرضه می نماید، بلافاصله پس از محرز شدن ، مابه التفاوت وجه به حساب مشتری واریز خواهد شد.
** لازم به توضیح است که مدت این تضمین قیمتی در مورد کالاهایی که قیمت آنها تابع نوسانات بازار است، حداکثر تا 24 ساعت می باشد.
شرط اصلی استفاده از تضمین قیمتی این است که کالا از نظر مدل، رنگ، سایز، گارانتی، کشور سازنده و سایر مشخصات فنی، دقیقاً مشابه کالای خریداری شده از فروشگاه وینسلو باشد. و همچنین موجود بودن کالا در سایت یا فروشگاه مورد نظر و ارائه پیش فاکتور به تاریخ روز می باشد.
با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، ملاک تضمین قیمتی، قیمت نهایی کالا با لحاظ هزینه هایی مانند هزینه حمل و نقل یا ارزش افزوده خواهد بود.
عدم سوء استفاده از این طرح به روشهای غیراخلاقی و غیر حرفه ای

تمامی کالاهای ارائه شده در فروشگاه وینسلو کالاهای اصل و شرکتی، دارای گارانتی و قطعات اصلی هستند و با توجه به آنکه ممکن است فروشگاهی به دلایل مختلف از جمله ارائه کالای قاچاق و بدون گارانتی، کالای تقلبی یا معیوب، کالایی که قطعات اصلی یا لوازم جانبی آن تعویض شده است، ظاهراً قیمت کمتری برای محصول اعلام نماید، لذا ملاک قیمتی، تنها فروشگاه های معتبر و شناخته شده و دارای پروانه کسب می باشد.
 تضمین قیمتی شامل تغییرات قیمتی و یا فروش ویژه های فروشگاه ها، تخفیفات و هر نوع جشنواره خاصی که سایر فروشگاه های معتبر برای مقاطع خاص و مدت زمان محدود در نظر می گیرند، نخواهد شد.